Wybierając elementy wyposażenia do swojego mieszkania, zawsze masz bardzo wysokie wymagania? Zależy Ci na niebywałym komforcie i funkcjonalności? Cenisz także nowoczesne rozwiązania? Świetnie się składa. W naszym asortymencie znajdziesz kilka zestawów wypoczynkowych opracowanych z myślą o tych najbardziej wymagających klientach. Chcesz je poznać? W takim razie zapraszamy do lektury dzisiejszego artykułu!

Narożnik Buffalo – regulowane zagłówki, pojemnik i łatwy w obsłudze mechanizm rozkładania funkcji spania

Jeśli szukasz designerskiego i funkcjonalnego zestawu wypoczynkowego, koniecznie zwróć uwagę na nasz narożnik Buffalo. Model ten cechuje się przede wszystkim oryginalnym wyglądem. Na całej jego powierzchni znajdziesz stylowe pikowania, które dodają całości uroku oraz charakteru. Sam wygląd to jednak nie wszystko!

Narożnik Buffalo - specyfikacja

Narożnik Buffalo może zagwarantować Ci udogodnienia takie jak pojemnik na pościel, funkcja spania czy regulowane zagłówki.

Za Twój komfort na tym narożniku będą odpowiadać przede wszystkim ruchome zagłówki. Dzięki ich kilkustopniowej regulacji będziesz w stanie wybrać dla siebie najlepszą pozycję do wypoczynku po ciężkim dniu. Oglądanie ulubionego serialu czy relaks z najbliższymi staną się prawdziwą przyjemnością.

Gdy nadejdzie zmrok, szybko zamienisz narożnik Buffalo na komfortowe łóżko dla dwóch osób. W tym modelu zastosowaliśmy system rozkładania typu puma. Jest on bardzo łatwy w obsłudze. Musisz jedynie lekko podnieść siedzisko i wysunąć je do przodu. Cała reszta zrobi się tak naprawdę sama. W okamgnieniu zyskasz więc komfortową powierzchnię do nocnego odpoczynku.

To jednak jeszcze nie koniec najważniejszych zalet tego modelu. W otomanie mebla znajdziesz pojemnik na pościel. Podniesienie go jest bardzo szybkie i proste. Zastosowaliśmy bowiem specjalny podnośnik gazowy, dzięki któremu nie będziesz musiał wkładać dużej siły, by dostać się do komory pod siedziskiem. Każdy sobie z tym poradzi! Wspaniale, prawda?

Funkcjonalny narożnik Buffalo do salonu

Narożnik Buffalo to świetny przykład na to, że design i funkcjonalność mogą iść ze sobą w parze.

Narożnik Palazzo – elektrycznie wysuwane siedzisko oraz regulowane zagłówki

Nasza druga propozycja dla wymagających to narożnik Palazzo. Ponownie mamy tutaj do czynienia z bardzo oryginalnym wyglądem. Model składa się z modnych zaokrąglonych elementów, smukłych nóżek oraz specjalnych marszczeń na bokach. Wszystkie te elementy dodają mu nowoczesnego charakteru. My skupimy się dziś jednak bardziej na funkcjonalności narożnika Palazzo.

Model ten zdecydowanie różni się od innych propozycji z naszego asortymentu. Nie ma w nim bowiem funkcji spania czy pojemnika na pościel. Mebel został bowiem stworzony z myślą o prawdziwych strefach relaksu w salonach, które nocą nie muszą zamieniać się w sypialnię.

Narożnik Palazzo - specyfikacja

Narożnik Palazzo to designerski mebel o wysokiej funkcjonalności.

Aby Twój komfort wszedł na wyższy poziom, narożnik Palazzo został wyposażony w elektryczny system wysuwający jego siedzisko aż o 25 cm w przód. Dzięki temu pogłębisz powierzchnię wypoczynku i szybciej znajdziesz najlepszą pozycję do relaksu. 

Kropką nad i będą jeszcze regulowane zagłówki. Dopasujesz ich ułożenie do swoich preferencji oraz potrzeb. Dzięki nim i elektrycznie wysuwanemu siedzisku zyskasz prawdziwą strefę do komfortowego wypoczynku – takiego, jaki lubisz!

Funkcjonalny narożnik Palazzo do salonu

Narożnik Palazzo to model, który został stworzony z myślą o osobach uwielbiających codzienny relaks na zestawie wypoczynkowym – przed telewizorem, z filiżanką herbaty czy wciągającą lekturą w ręku. 

Narożnik Emporio Lux – regulowane zagłówki oraz dodatkowy pojemnik na pościel

Kolejny model, który powinien zainteresować wszystkie osoby poszukujące niezwykle funkcjonalnych mebli tapicerowanych, to nasz narożnik Emporio Lux. Cechuje się on niebywałym designem. Jest prosty, jednak ma w sobie grację oraz wyrafinowanie. 

Za jedną z jego największych zalet można uznać przede wszystkim zagłówki z kilkustopniową regulacją pozycji. Dzięki temu masz szansę idealnie dopasować powierzchnię wypoczynkową do swoich preferencji oraz upodobań. To jednak nie koniec ważnych cech narożnika Emporio Lux. Model ten ma wbudowany łatwy w obsłudze mechanizm rozkładania funkcji spania typu puma. 

Narożnik Emporio Lux - specyfikacja

Narożnik Emporio Lux to zestaw wypoczynkowy o wysokiej funkcjonalności. 

Warto również wspomnieć, że w tym przypadku masz do dyspozycji aż dwa pojemniki pod siedziskiem. W większym, znajdującym się pod szezlongiem, możesz przechowywać np. pościel. Drugi, nieco mniejszy, znajduje się na najbardziej wysuniętym w przód elemencie siedziska. Możesz trzymać tam dodatkowe elementy bielizny pościelowej lub koce czy poduszki. Wtedy zawsze będziesz mieć pod ręką wszystko to, co najważniejsze. 

Wspaniałe rozwiązanie, prawda?

Funkcjonalny narożnik Emporio Lux do salonu

Narożnik Emporio Lux może zaoferować Ci aż dwa pojemniki na pościel, regulowane zagłówki oraz łatwy w obsłudze mechanizm rozkładania typu puma.

Narożnik Bolzano – niezależne moduły, dodatkowa półka oraz pojemniki na pościel

Na koniec zostawiliśmy model, który nieco różni się od swoich poprzedników. Jest to kolekcja mebli Bolzano. Czym wyróżnia się na tle pozostałych mebli? Przede wszystkim jest to modułowy zestaw wypoczynkowy. Możesz więc samodzielnie zdecydować, jak ma wyglądać ostatecznie. Wystarczy, że “ułożysz” go z kilku osobnych modułów. Możesz dowolnie konfigurować mebel, decydując się na rozwiązania, których najbardziej potrzebujesz. 

Narożnik modułowy Bolzano - specyfikacja

Narożnik modułowy Bolzano to rozwiązanie, które możesz dopasować do siebie.

Do tego Bolzano wyposażony jest w regulowane zagłówki, o których mówiliśmy już nieco wcześniej. Możesz liczyć na komfort na najwyższym poziomie. Elementem, który najbardziej przykuwa uwagę, jest jednak specjalny moduł z tzw. barkiem. Tworzy go półeczka, którą jesteś w stanie zamienić na mini stoliczek, wysuwając ją lub “kładąc” na lekkim podwyższeniu. Tym samym możesz mieć zawsze pod ręką wszystko to, co najważniejsze – ulubiony napój czy przekąskę, telefon lub laptop, pilot od telewizora itp. Takie rozwiązanie jest rzadko spotykane, jednak niebywale funkcjonalne. 

Funkcjonalny narożnik Bolzano do dużego salonu

Narożnik modułowy Bolzano to mebel inny niż wszystkie. Możesz dowolnie go konfigurować. Do tego jeden z dostępnych modułów zagwarantuje Ci funkcjonalną półeczkę imitującą podręczny barek.

Spodobał Ci się któryś z modeli? Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów partnerskich, w których zobaczysz meble na żywo i będziesz mógł je zamówić. Pełną listę takich miejsc znajdziesz na https://puszman.com/salony/!