Czy meble mogą mieć terapeutyczną moc? Czy mogą sprawić, że będziemy czuć się komfortowo i beztrosko? Można w to nie wierzyć, ale tak już jest, że otaczające nas przedmioty mają wpływ na nas i nasze samopoczucie. Dziś zdradzamy Wam sekrety letniej atmosfery osiągniętej we wnętrzu dzięki sofie czy narożnikowi, który emanuje dobrą aurą, by nie tylko domownicy, ale i goście czuli się w Waszych salonach swobodnie i wygodnie.

Meble pełne letniej energii – narożniki w kolorze lata!

Narożnik Solo to niezwykle komfortowy letni wypoczynek

Wypoczynek – centrum rodzinnego salonu

Głównym meblem w salonie jest najczęściej sofa lub narożnik. Liczy się nie tylko jego design, ale przede wszystkim wielkość i posiadane funkcjonalności. Warto mieć na uwadze fakt, że gabaryty sofy, czy narożnika powinny być dostosowane do pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziesz wypoczynek, który sprawdzi się zarówno w dużych, jak i mniejszych wnętrzach.

Poznaj bliżej nasze propozycje letnich sof i narożników, które tryskają energią.

Stille – letnia propozycja z temperamentem

Kolekcja Stille łączy w sobie nowoczesną stylistykę i wielofunkcyjność, co w efekcie pozwala się nam cieszyć relaksem niczym letnią sjestą. Narożnik jest nie tylko wygodny, ale również wyposażony w praktyczne funkcje tj. możliwość regulowania zagłówków, pojemnik i funkcję spania o dużej powierzchni. Do tego w żółtym kolorze energetyzuje wnętrze.

Meble pełne letniej energii – narożniki w kolorze lata!

Narożnik Stille idealny do letnich wnętrz

Solo – prostota i nowoczesność

Nowoczesność i lekkość formy sprawiają, że kolekcja jest designerską oazą komfortu i wygody. Idealną zarówno do mniejszych, jak i większych pomieszczeń. W żółtej tkaninie obiciowej ma niezwykle pozytywny charakter. W tym kolorze są przecież słońce i piasek, więc kojarzy nam się z latem i wakacjami. A przede wszystkim z bardzo dobrym wypoczynkiem.

Solo - słoneczny wypoczynek

Narożnik Solo dla wielbicieli żółtych mebli

Aspen – energia wpleciona w tkaninę

Żółty kolor wywołuje wiele pozytywnych emocji, jak radość czy śmiech. Może kojarzyć się przez to również z dobrym wypoczynkiem na ulubionym narożniku. Polecamy Aspen, kolekcję w której połączono piękne wzornictwo, wyjątkowy styl, nieoceniony komfort oraz mnogość funkcji. Ten projekt wypoczynku powstał z myślę o wielu rozmaitych okazjach, podczas których spełniamy marzenia o doskonałym komforcie. Elegancka, klasyczna linia mebla, wygodne siedzisko, boki z regulowanymi podłokietnikami, piękne metalowe nogi i funkcja spania. Czegoś chcieć więcej?! Kawa, ulubiona lektura i relaks gwarantowany.

Meble pełne letniej energii – narożniki w kolorze lata!

Elegancki narożnik Aspen I do letniego wypoczynku przy porannej kawie

Jeśli natomiast chcesz poznać nasze sofy w letniej odsłonie, zapraszamy na https://puszman.com/sofy/.

Życzymy miłych poszukiwań energetyzującego letniego wypoczynku!