Współpraca z projektantami i architektami wnętrz

Nasze meble tworzone są z pasją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Oferowane i produkowane przez firmę Puszman sofy, narożniki, fotele oraz pufy charakteryzują się ponadczasowym designem i niezawodnością. Nasze zestawy wypoczynkowe są dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Mamy bardzo duże doświadczenie, ponieważ produkcją mebli zajmujemy się nieprzerwanie od 1955 roku.

Wybierz niezawodnego producenta

Jesteś projektantem lub architektem wnętrz? Szukasz najlepszych rozwiązań dla swoich zleceniodawców? Podejmij z nami współpracę jeszcze dziś! Co dzięki temu zyskujesz? 

Przede wszystkim będziesz mógł zaoferować swoim klientom nowoczesne meble tapicerowane, produkowane z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo pomożemy Ci dobrać wszelkie elementy wyposażenia oraz dołożymy wszelkich starań, by zamówione meble trafiły pod wskazany adres najszybciej, jak to możliwe. Wszystkie modele sof, narożników, foteli oraz puf mogą być także personalizowane w dowolny sposób. Zmiana tapicerki obiciowej, dodanie kilku ciekawych rozwiązań czy lekka modyfikacja kształtu oraz rozmiaru nie jest dla nas problemem.  

Nasze modele 3D dostępne są do pobrania pod adresem archiup.com/pl/marka/puszman! Jesteśmy pewni, że są to meble, które spełnią oczekiwania Twoich klientów! Skontaktuj się z nami – możesz zadzwonić lub wysłać maila. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje pytania oraz podejmiemy z Tobą współpracę.

Współpraca B2B

Meble firmy Puszman to gwarancja najwyższej jakości. Każdy egzemplarz jest przez nas dokładnie sprawdzany, zanim trafi do sprzedaży bądź bezpośrednio do klienta. Możesz mieć zatem pewność, że nasze sofy, narożniki, fotele oraz pufy to solidne i trwałe meble tapicerowane. Już dziś możesz rozpocząć ich sprzedaż w swoim salonie meblowym bądź sklepie internetowym. Jak to możliwe?

Salony partnerskie w całej Polsce

Marka Puszman to producent mebli tapicerowanych. Obecnie współpracujemy z licznymi firmami, które sprzedają nasze produkty w najróżniejszych zakątkach kraju. Możemy pochwalić się prawie 270 salonami partnerskimi zlokalizowanymi na terenie Polski. Podejmując z nami współpracę, możesz zatem liczyć na szerokie grono klientów, którzy trafią właśnie do Ciebie! Poszerzając swój asortyment o kolejne modele zestawów wypoczynkowych, z pewnością zyskasz nowych konsumentów, a Twój biznes będzie rozwijał się jeszcze lepiej. Nie czekaj! Zadzwoń bądź napisz do nas jeszcze dziś! Nasz dział sprzedaży odpowie na wszelkie pytania oraz przedstawi zasady współpracy! Dane kontaktowe:

Paweł Książek
Dyrektor handlowy
Daniel Adaś
Manager ds. Sprzedaży

[email protected]
+48 667 844 000

Kamil Kaniewski
Manager ds. Sprzedaży

[email protected]
+48 601 611 900

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych zadowolonych klientów!