Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy osób energicznych, zaangażowanych oraz świadomych tego, że produkcja mebli opiera się na rękodzielniczych umiejętnościach.

Szukamy ludzi, którzy czerpią satysfakcję z tego co robią!

5
Zrzut ekranu 2023-06-27 083843

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Stawiamy na profesjonalistów, którzy chcą wspólnie z nami budować naszą markę i stawiać czoła codziennym wyzwaniom. Poszukujemy pełnych pasji pracowników, którzy wesprą nas w codziennej pracy.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu, przejrzyj aktualne ofert pracy.

Jeśli nie znalazłeś interesującej dla siebie propozycji, napisz do nas na adres: [email protected]. Rozważymy Twoją kandydaturę, w przypadku pojawienia się oferty, na stanowisko odpowiednie Twojemu doświadczaniu i umiejętnościom.

sprawdź, co mamy dla Ciebie

Dobra atmosfera i zaufanie

Chcemy, aby nasi pracownicy dobrze czuli się w pracy i wiązali się z nami na lata. Dlatego ważna jest dla nas atmosfera w firmie, motywacja do działania i poczucie pracowników, że wspólnie budujemy sukces firmy. Chcemy, aby było „fajnie” i w pracy i poza nią!

sprawdź, co mamy dla Ciebie

Szkolenia i rozwój

Codziennie dbamy, nie tylko o dobrą atmosferę i organizację pracy, ale również o rozwój pracowników. Dzięki nim pracownicy zdobywają nowe kompetencje, które następnie w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju firmy. Szkolenia są realizowane zarówno przez zasoby wewnętrzne firmy jak i firmy szkoleniowe zewnętrzne.

sprawdź, co mamy dla Ciebie

Benefity pozapłacowe

Ponieważ tworzymy wspólnie naszą małą rodzinę, chcemy aby nasi pracownicy spędzali miło czas wolny, zarówno w domu jak i wspólnie ze współpracownikami. Dlatego oferujemy zniżki na nasze meble oraz organizujemy wspólne imprezy firmowe.

7
8
9

Sprawdź nasze oferty pracy

Grafik komputerowy

Syców, Poland

Operator maszyn stolarskich

Domasłów, Poland

Pakowacz

Domasłów, Poland

Pracownik Magazynowy

Domasłów, Poland

Stolarz meblowy

Domasłów, Poland

Szwaczka

Syców, Poland

Tapicer

Domasłów, Poland

Skontaktuj się z nami

[email protected]
+48 693 737 888

Welcome to the world of comfort. Please select your country.
PLN PLN PLN

If you have not found your country, please contact us.

języki