Wirtualny spacer po stoisku PUSZMAN na Targach Meble Polska 2022

Targi Meble Polska 2022 za nami!
Zapraszamy do obejrzenia naszego stoiska targowego oraz poznania tegorocznych nowości produktowych!

Wydarzenia

2022-05-23

Wieczór ARCHitektoniczny | PUSZMAN

Za nami spotkanie z architektami i projektantami wnętrz, którego byliśmy Partnerem. Spotkanie zostało zorganizowane przez ARCH_event, pod nazwą WIECZÓR ARCHITEKTONICZY i odbyło się we Wrocławiu ❤️.

W ciekawym miejscu, w budynku nowoczesnego centrum kreatywności i biznesu – Concordia design, poruszane były tematy dotyczące architektury i projektowania wnętrz. Frekwencja gości była duża, bowiem w spotkaniu brało udział 80 architektów i projektantów wnętrz. Po prezentacji głównych sponsorów, mieli oni możliwość poznania przygotowanych dla nich materiałów oraz bezpośredniego spotkania z Partnerami przy stoiskach. Na zakończenie spotkania prelekcję miało Biuro Projektowe Małeccy z Katowic, które zaprezentowało najnowsze technologie, rozwiązania i produkty, które na co dzień wykorzystują w swojej pracy projektowej.

To było dla nas pierwsze tego typu spotkanie, w tym roku. Miło było spotkać grono pasjonatów architektury i wystroju! Mamy nadzieję, że zaowocuje ono wzrostem świadomości naszej marki wśród wrocławskich projektantów a w przyszłości efektem biznesowym.

Wydarzenia

2022-03-23

GRAMY razem z WOŚP!

Nasze plany na 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nabrały kształtów naszych produktów!
Razem ze Sztabem WOŚP – ZHP Hufiec SYCÓW, zapraszamy do licytacji naszych poduszek oraz pufy LUNA w C.K. w Sycowie! informacja na fanpage Sztabu https://bit.ly/3rMHKgy. 

Zapraszamy również do licytacji naszej sofy ASTI oraz pufy LUNA na licytacji na Allegro!

A tuż przed samym finałem, 27 stycznia odbędzie się zbiórka pieniędzy do naszej firmowej puszki WOŚP!

ZAPRASZAMY do LICYTACJI!

Wydarzenia

2022-01-12

warsaw home & contract | PUSZMAN

Zapraszamy na stoisko PUSZMAN podczas międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz warsaw home & contract w dniach 27-30 października na pokaz najnowszej kolekcji mebli tapicerowanych.

Odwiedź nas:
Hala F, stoisko F4.107
27-30 października 2021
Warsaw Home, Al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy

Wydarzenia

2021-10-07

M.O.W. Bad Salzuflen 2021 | PUSZMAN

W dniach od 19 do 23 września w niemieckim Bad Salzuflen odbywają się jedne z największych europejskich targów meblowych – M.O.W. Nasza firma ma zaszczyt wziąć w nich udział! Na tym evencie zaprezentujemy nasze najnowsze modele oraz nowoczesne rozwiązania!

Odwiedźcie zatem nasze stanowisko, jeśli macie taką możliwość, lub śledźcie na bieżąco relacje z tego wydarzenia!

Wydarzenia

2021-08-26

Katalog INSPIRACJE 2022 | PUSZMAN

Z wielką przyjemnością prezentujemy Katalog Inspiracje 2022.

Wiemy jak ważny jest wybór odpowiednich mebli, dlatego w jednym miejscu zebraliśmy najciekawsze aranżacje, funkcjonalne kolekcje oraz trendy kolorystyczne 2021/2022, które będą pomocne przy wyborze mebla idealnego. Mamy nadzieję, że nasz katalog pomoże Państwu stworzyć oryginalną i komfortową przestrzeń mieszkania czy domu.

Stawiamy na wygodę w każdym aspekcie. Dlatego też nasz katalog jest dostępne on – line dla każdego. Wystarczy jedno kliknięcie myszki na naszej stronie – TUTAJ.
Dla zwolenników tradycyjnej, drukowanej formy – istnieje możliwość otrzymania katalogów pocztą, wysyłając maila z podaniem imienia, nazwiska i adresu, w wiadomości kierowanej na [email protected]

Życzymy miłej lektury!

Wydarzenia

2021-08-30

Targi online Meble Polska 2021 | PUSZMAN

Bierzemy udział w wydarzeniu Meble Polska 2021 – jednych z największych targów związanych z branżą meblarską! Pamiętajcie, że możecie umówić się z nami na wirtualne spotkanie w dniach od 24 do 28 maja! Wystarczy, że wejdziecie na https://virtual.grupamtp.pl i znajdziecie najdogodniejszy termin! Na targi zapraszamy wszystkich zainteresowanych branżą meblarską – zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych!

Do wirtualnego zobaczenia na targach Meble Polska 2021!

wirtualne targi wnętrzarskie 2021

2021-05-24

warsaw home | PUSZMAN

Zapraszamy na stoisko PUSZMAN podczas międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz warsaw home w dniach 3-6 października na pokaz najnowszej kolekcji mebli tapicerowanych.

Odwiedź nas:
Hala E, stoisko E3.24
3-6 października 2019
Warsaw Home, Al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy

Wydarzenia

2019-09-26

RZETELNA firma

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma
Sprawdź naszą rzetelność na
https://www.rzetelnafirma.pl/W2Y77USG

Wydarzenia

2019-03-18

Gazele Biznesu 2016

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż firma Puszman Meble została wyróżniona nagrodą Gazela Biznesu 2016, przyznawaną przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Firma Puszman Meble zajęła 7. miejsce w województwie dolnośląskim, spośród 417 laureatów w skali Dolnego Śląska i 89. miejsce spośród 4386 laureatów w skali całego kraju.

Wydarzenia

2017-04-12

Gazele Biznesu 2015

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż firma Puszman Meble została wyróżniona nagrodą Gazela Biznesu 2015, przyznawaną przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Firma Puszman Meble zajęła 6. miejsce w województwie dolnośląskim, spośród 442 laureatów w skali Dolnego Śląska i 63. miejsce spośród 4300 laureatów w skali całego kraju.

Wydarzenia

2015-12-30