Wydarzenia

Meble Polska 2023 | PUSZMAN

Dziękujemy za wizytę  podczas Targów Meble Polska 2023, w dniach 21-24 luty 2023.

Ogromnie cieszymy się, że nasze sofy i narożniki zdobyły serca odwiedzjących nas na targach, gości. Mamy nadzieję, że miło spędziliście z nami czas. Dla nas to była ogromna przyjemność gościć Was u nas na stoisku. Dziękujemy za spotkania pełne wrażeń, miłych słów, inspirujących rozmów.

Zespół Puszman serdecznie pozdrawia i do zobaczenia na kolejnych targach!

Wydarzenia

BRUSSELS FURNITURE FAIR 2022

W dniach 6-9 listopada 2022r. odbywać się będą targi Brussels Furniture Fair w Brukseli.

Na targach BRUSSELS FURNITURE FAIR 2022 – wystawcy z Belgii, Holandii, Niemiec, Włoch i innych krajów europejskich prezentują swoje najnowsze kolekcje na łącznej powierzchni 66 000 m². Oferta jest dostosowana do potrzeb europejskiego handlu meblami. Podczas targów można znaleźć najnowsze kolekcje wiodących producentów, nawiązać kontakty biznesowe, poznać nowe trendy w branży. Firma Puszman weźmie udział w wydarzeniu prezentując markę na stoisku narodowym.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w hali nr 4, stoisko 201!

Wywiad dla biznesmeble.pl

2022-09-05

Prezes naszej firmy – Magdalena Puszman-Kornak udzieliła wywiadu dla @biznes.meble.pl, w którym opowiada o historii powstania firmy, pasji tworzenia i nowatorskich pomysłach wprowadzanych z poszanowaniem dorobku przeszłości.

W rozmowie, prowadzonej z redaktorem naczelnym magazynu Markiem Hryniewickim, poruszone zostały wszystkie najważniejsze aspekty założenia firmy Puszman, jej prowadzenia wraz z mężem i synami oraz plany na najbliższą przyszłość.

Zapraszamy do lektury magazynu @biznes.meble.pl w wersji elektronicznej >> https://bit.ly/3AQVs6E

Wydarzenia

Wirtualny spacer po stoisku PUSZMAN na Targach Meble Polska 2022

Targi Meble Polska 2022 za nami!
Zapraszamy do obejrzenia naszego stoiska targowego oraz poznania tegorocznych nowości produktowych!

Wydarzenia

2022-05-23

Wieczór ARCHitektoniczny | PUSZMAN

Za nami spotkanie z architektami i projektantami wnętrz, którego byliśmy Partnerem. Spotkanie zostało zorganizowane przez ARCH_event, pod nazwą WIECZÓR ARCHITEKTONICZY i odbyło się we Wrocławiu ❤️.

W ciekawym miejscu, w budynku nowoczesnego centrum kreatywności i biznesu – Concordia design, poruszane były tematy dotyczące architektury i projektowania wnętrz. Frekwencja gości była duża, bowiem w spotkaniu brało udział 80 architektów i projektantów wnętrz. Po prezentacji głównych sponsorów, mieli oni możliwość poznania przygotowanych dla nich materiałów oraz bezpośredniego spotkania z Partnerami przy stoiskach. Na zakończenie spotkania prelekcję miało Biuro Projektowe Małeccy z Katowic, które zaprezentowało najnowsze technologie, rozwiązania i produkty, które na co dzień wykorzystują w swojej pracy projektowej.

To było dla nas pierwsze tego typu spotkanie, w tym roku. Miło było spotkać grono pasjonatów architektury i wystroju! Mamy nadzieję, że zaowocuje ono wzrostem świadomości naszej marki wśród wrocławskich projektantów a w przyszłości efektem biznesowym.

Wydarzenia

2022-03-23

GRAMY razem z WOŚP!

Nasze plany na 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nabrały kształtów naszych produktów!
Razem ze Sztabem WOŚP – ZHP Hufiec SYCÓW, zapraszamy do licytacji naszych poduszek oraz pufy LUNA w C.K. w Sycowie! informacja na fanpage Sztabu https://bit.ly/3rMHKgy. 

Zapraszamy również do licytacji naszej sofy ASTI oraz pufy LUNA na licytacji na Allegro!

A tuż przed samym finałem, 27 stycznia odbędzie się zbiórka pieniędzy do naszej firmowej puszki WOŚP!

ZAPRASZAMY do LICYTACJI!

Wydarzenia

2022-01-12

warsaw home & contract | PUSZMAN

Zapraszamy na stoisko PUSZMAN podczas międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz warsaw home & contract w dniach 27-30 października na pokaz najnowszej kolekcji mebli tapicerowanych.

Odwiedź nas:
Hala F, stoisko F4.107
27-30 października 2021
Warsaw Home, Al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy

Wydarzenia

2021-10-07

M.O.W. Bad Salzuflen 2021 | PUSZMAN

W dniach od 19 do 23 września w niemieckim Bad Salzuflen odbywają się jedne z największych europejskich targów meblowych – M.O.W. Nasza firma ma zaszczyt wziąć w nich udział! Na tym evencie zaprezentujemy nasze najnowsze modele oraz nowoczesne rozwiązania!

Odwiedźcie zatem nasze stanowisko, jeśli macie taką możliwość, lub śledźcie na bieżąco relacje z tego wydarzenia!

Wydarzenia

2021-08-26

Katalog INSPIRACJE 2022 | PUSZMAN

Z wielką przyjemnością prezentujemy Katalog Inspiracje 2022.

Wiemy jak ważny jest wybór odpowiednich mebli, dlatego w jednym miejscu zebraliśmy najciekawsze aranżacje, funkcjonalne kolekcje oraz trendy kolorystyczne 2021/2022, które będą pomocne przy wyborze mebla idealnego. Mamy nadzieję, że nasz katalog pomoże Państwu stworzyć oryginalną i komfortową przestrzeń mieszkania czy domu.

Stawiamy na wygodę w każdym aspekcie. Dlatego też nasz katalog jest dostępne on – line dla każdego. Wystarczy jedno kliknięcie myszki na naszej stronie – TUTAJ.
Dla zwolenników tradycyjnej, drukowanej formy – istnieje możliwość otrzymania katalogów pocztą, wysyłając maila z podaniem imienia, nazwiska i adresu, w wiadomości kierowanej na [email protected]

Życzymy miłej lektury!

Wydarzenia

2021-08-30

Targi online Meble Polska 2021 | PUSZMAN

Bierzemy udział w wydarzeniu Meble Polska 2021 – jednych z największych targów związanych z branżą meblarską! Pamiętajcie, że możecie umówić się z nami na wirtualne spotkanie w dniach od 24 do 28 maja! Wystarczy, że wejdziecie na https://virtual.grupamtp.pl i znajdziecie najdogodniejszy termin! Na targi zapraszamy wszystkich zainteresowanych branżą meblarską – zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych!

Do wirtualnego zobaczenia na targach Meble Polska 2021!

wirtualne targi wnętrzarskie 2021

2021-05-24

warsaw home | PUSZMAN

Zapraszamy na stoisko PUSZMAN podczas międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz warsaw home w dniach 3-6 października na pokaz najnowszej kolekcji mebli tapicerowanych.

Odwiedź nas:
Hala E, stoisko E3.24
3-6 października 2019
Warsaw Home, Al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy

Wydarzenia

2019-09-26

RZETELNA firma

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma
Sprawdź naszą rzetelność na
https://www.rzetelnafirma.pl/W2Y77USG

Wydarzenia

2019-03-18

Gazele Biznesu 2016

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż firma Puszman Meble została wyróżniona nagrodą Gazela Biznesu 2016, przyznawaną przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Firma Puszman Meble zajęła 7. miejsce w województwie dolnośląskim, spośród 417 laureatów w skali Dolnego Śląska i 89. miejsce spośród 4386 laureatów w skali całego kraju.

Wydarzenia

2017-04-12

Gazele Biznesu 2015

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż firma Puszman Meble została wyróżniona nagrodą Gazela Biznesu 2015, przyznawaną przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Firma Puszman Meble zajęła 6. miejsce w województwie dolnośląskim, spośród 442 laureatów w skali Dolnego Śląska i 63. miejsce spośród 4300 laureatów w skali całego kraju.

Wydarzenia

2015-12-30