WWW_BLOG_965X620_2
Wydarzenia

Nowy Showroom PUSZMAN

19/06/23

Otwarcie Showroomu marki PUSZMAN we Wrocławiu

13 czerwca 2023, w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu, został otwarty Showroom marki PUSZMAN.

Otwarcie własnego salonu sprzedaży jest efektem realizowanej przez markę strategii rozwoju sieci sprzedaży. Firma planuje otwarcie kolejnych salonów w Polsce. We wrocławskim Showroomie będą prezentowane nie tylko topowe produkty marki, lecz także będą odbywać się spotkania dla klientów, architektów i partnerów biznesowych.

Zapraszamy do odwiedzin naszego salonu, na drugim piętrze Galerii Wnętrz Domar, gdzie można wybrać wymarzoną sofę czy narożnik, sprawdzić wzorniki tkanin, wygodnie usiąść na wybranym meblu i poczuć komfort wypoczynku, a przede wszystkim napić się wyśmienitej kawy i zainspirować się aranżacjami meblowymi. Oferujemy również szeroką gamę dodatków i dekoracji do salonu. Wszystko po to, by zainspirować i pomóc stworzyć komfortową przestrzeń swojego domu.

Z okazji otwarcia na klientów czekają specjale promocje, rabaty i niespodzianki a dla najmłodszych słodycze i mnóstwo baloników. Wyróżnikiem showroomu będzie stała oferta darmowych próbek tkanin, darmowej dostawy oraz montażu mebli. Klienci będą również mogli zakupić meble na dogodne raty. Oprócz promocji, sprzedawcy oraz ekspert w dekorowaniu wnętrz zawsze doradzą i pomogą w wyborze tkaniny czy wymarzonego mebla.

Marka PUSZMAN zaprasza do odwiedzenia Showroomu!

Welcome to the world of comfort. Please select your country.
PLN PLN PLN

If you have not found your country, please contact us.

języki