Narożniki

Palazzo

Narożniki

Livorno

Narożniki

Buffalo

Narożniki

Lizbona II

Narożniki

Domo

Narożniki

Lugano

Narożniki

Stille

Narożniki

Napoli

Narożniki

Domo

Narożniki

Milton

Narożniki

Emporio Lux

Narożniki

Solo

Narożniki

Aspen I

Narożniki

Bolzano

Narożniki

Faro

Narożniki

Lizbona I

Narożniki

Savoy

Narożniki

Tivoli II

Narożniki

Lizbona III

Narożniki

Adele

Narożniki

Palermo

Narożniki

Paris

Narożniki

Bravo

Narożniki

Hampton

Narożniki

Tivoli I

Narożniki

Aspen III

Narożniki

Loft

Narożniki

Moon

Narożniki

Moon Mini

Narożniki

Moon Maxi

Narożniki

Bergamo I

Narożniki

Bergamo II

Narożniki

Bergamo III

Narożniki

Madryt II C

Narożniki

Aspen II

Narożniki od producenta PUSZMAN, czyli połączenie jakości, funkcjonalności i wyjątkowego designu

Narożniki marki PUSZMAN wyróżniają się nie tylko przyciągającym wzrok wyglądem, ale i wysoką jakością. Projektujemy meble tapicerowane, które zaskoczą Cię oferowanymi funkcjonalnościami, designerskimi dodatkami i wygodą, jaką gwarantują. W PUSZMAN nie wierzymy w mit, że narożnik nadaje się tylko do przestronnych wnętrz o dużym metrażu. Obalamy go! W naszej ofercie znajdziesz także minimalistyczne modele, które idealnie dopasujesz także do tych małych przestrzeni, m.in narożnik Aspen czy Solo.

Producent narożników tapicerowanych – marka PUSZMAN z bliska

PUSZMAN to polska marka, która od ponad 65 lat tworzy wysokiej jakości meble tapicerowane, które zdobią domy nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Nasze hasło to “ponadczasowy design”, które oznacza, że tworzymy projekty doskonale wpisują się we wnętrza w różnych stylach i są inwestycją na lata. Aby oferować Ci jak najwyższą jakość, wszystkie meble poddajemy odpowiednim testom w naszym parku maszynowym i wdrażamy w nich własne rozwiązania technologiczne. Nasze meble zaskoczą Twoje ciało komfortem wypoczynku, a Twoje oczy projektami wyróżniającym się na rynku połączeniem nowoczesności i klasyki (m.in. narożnik Loft czy Hampton).

Narożniki PUSZMAN – wybierz komfort, który pozytywnie Cię zaskoczy

W przypadku mebli tapicerowanych poza idealnym wyglądem ważne jest także… wnętrze. Abyś mógł cieszyć się wygodnym odpoczynkiem na narożniku, zadbaliśmy o odpowiednio dopasowane materiały. Pianka wysokoelastyczna i sprężyny faliste odpowiadają za komfort odpoczynku. A jeśli chcesz wnieść swoją wygodę na jeszcze wyższy poziom, wybierz narożnik ze sprężynami nie tylko w siedzisku, ale i w oparciu.

Aby zagwarantować Ci jak najbardziej praktyczne rozwiązanie, nasze narożniki w łatwy sposób zamienisz w łóżko o dużej przestrzeni do spania. Lubisz dbać o porządek? Z pewnością przyda Ci się także funkcjonalny pojemnik na pościel, który możesz wykorzystać do przechowywania dowolnych przedmiotów.

Postaw na idealne dopasowanie z narożnikami marki PUSZMAN

W narożnikach PUSZMAN znajdziesz wiele udogodnień, które sprawią, że codzienne korzystanie z nich będzie niezwykle przyjemne. Przede wszystkim, aby umożliwić Ci jak najlepsze dopasowanie mebli do wnętrza, nasze narożniki występują zarówno w wersji prawo-, jak i lewostronnej. Wśród naszego asortymentu wyróżnia się m.in. narożnik Bergamo, którego krótszy bok możesz umieścić po dowolnej stronie mebla, samodzielnie go przestawiając. Przeprowadzka czy całkowita zmiana wystroju nie będą Ci straszne! Z łatwością dopasujesz narożnik, tak aby jak najlepiej spełniał swoją funkcję i korzystanie z niego było wygodne.

Często przyjmujesz gości? W takim razie zwróć uwagę na narożniki PUSZMAN, w których każdy użytkownik będzie mógł dopasować wybraną część siedziska do siebie, dzięki indywidualnie regulowanym zagłówkom. Na uwagę zasługuje regulowana także drewniana podstawka, umieszczona m.in. w narożniku Bolzano. Idealnie sprawdza się w roli stolika na przekąski czy napoje, zapobiegając jednocześnie zabrudzeniu tapicerki.

Poznaj ofertę narożników PUSZMAN!