Narożniki
Palazzo
Narożniki
Livorno
Narożniki
Buffalo
Narożniki
Lizbona II
Narożniki
Domo
Narożniki
Lugano
Narożniki
Aspen I
Narożniki
Napoli
Narożniki
Tivoli I
Narożniki
Milton
Narożniki
Emporio Lux
Narożniki
Solo
Narożniki
Stille
Narożniki
Faro
Narożniki
Bolzano
Narożniki
Lizbona I
Narożniki
Savoy
Narożniki
Tivoli II
Narożniki
Lizbona III
Narożniki
Adele
Narożniki
Palermo
Narożniki
Paris
Narożniki
Bravo
Narożniki
Hampton
Narożniki
Aspen II
Narożniki
Aspen III
Narożniki
Loft
Narożniki
Moon
Narożniki
Moon Mini
Narożniki
Moon Maxi
Narożniki
Bergamo I
Narożniki
Bergamo II
Narożniki
Bergamo III
Narożniki
Madryt II C
Narożniki
Kendo

Narożniki od producenta PUSZMAN, czyli połączenie jakości, funkcjonalności i wyjątkowego designu

Narożniki marki PUSZMAN wyróżniają się nie tylko przyciągającym wzrok wyglądem, ale i wysoką jakością. Projektujemy meble tapicerowane, które zaskoczą Cię oferowanymi funkcjonalnościami, designerskimi dodatkami i wygodą, jaką gwarantują. W PUSZMAN nie wierzymy w mit, że narożnik nadaje się tylko do przestronnych wnętrz o dużym metrażu. Obalamy go! W naszej ofercie znajdziesz także minimalistyczne modele, które idealnie dopasujesz także do tych małych przestrzeni, m.in narożnik Aspen czy Solo.

Producent narożników tapicerowanych – marka PUSZMAN z bliska

PUSZMAN to polska marka, która od ponad 65 lat tworzy wysokiej jakości meble tapicerowane, które zdobią domy nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Nasze hasło to “ponadczasowy design”, które oznacza, że tworzymy projekty doskonale wpisują się we wnętrza w różnych stylach i są inwestycją na lata. Aby oferować Ci jak najwyższą jakość, wszystkie meble poddajemy odpowiednim testom w naszym parku maszynowym i wdrażamy w nich własne rozwiązania technologiczne. Nasze meble zaskoczą Twoje ciało komfortem wypoczynku, a Twoje oczy projektami wyróżniającym się na rynku połączeniem nowoczesności i klasyki (m.in. narożnik Loft czy Hampton).

Narożniki PUSZMAN – wybierz komfort, który pozytywnie Cię zaskoczy

W przypadku mebli tapicerowanych poza idealnym wyglądem ważne jest także… wnętrze. Abyś mógł cieszyć się wygodnym odpoczynkiem na narożniku, zadbaliśmy o odpowiednio dopasowane materiały. Pianka wysokoelastyczna i sprężyny faliste odpowiadają za komfort odpoczynku. A jeśli chcesz wnieść swoją wygodę na jeszcze wyższy poziom, wybierz narożnik ze sprężynami nie tylko w siedzisku, ale i w oparciu.

Aby zagwarantować Ci jak najbardziej praktyczne rozwiązanie, nasze narożniki w łatwy sposób zamienisz w łóżko o dużej przestrzeni do spania. Lubisz dbać o porządek? Z pewnością przyda Ci się także funkcjonalny pojemnik na pościel, który możesz wykorzystać do przechowywania dowolnych przedmiotów.

Postaw na idealne dopasowanie z narożnikami marki PUSZMAN

W narożnikach PUSZMAN znajdziesz wiele udogodnień, które sprawią, że codzienne korzystanie z nich będzie niezwykle przyjemne. Przede wszystkim, aby umożliwić Ci jak najlepsze dopasowanie mebli do wnętrza, nasze narożniki występują zarówno w wersji prawo-, jak i lewostronnej. Wśród naszego asortymentu wyróżnia się m.in. narożnik Bergamo, którego krótszy bok możesz umieścić po dowolnej stronie mebla, samodzielnie go przestawiając. Przeprowadzka czy całkowita zmiana wystroju nie będą Ci straszne! Z łatwością dopasujesz narożnik, tak aby jak najlepiej spełniał swoją funkcję i korzystanie z niego było wygodne.

Często przyjmujesz gości? W takim razie zwróć uwagę na narożniki PUSZMAN, w których każdy użytkownik będzie mógł dopasować wybraną część siedziska do siebie, dzięki indywidualnie regulowanym zagłówkom. Na uwagę zasługuje regulowana także drewniana podstawka, umieszczona m.in. w narożniku Bolzano. Idealnie sprawdza się w roli stolika na przekąski czy napoje, zapobiegając jednocześnie zabrudzeniu tapicerki.

Poznaj ofertę narożników PUSZMAN!