Narożniki

Zürich

Narożniki

Genova

Narożniki

Otto

Narożniki

Notte

Narożniki

Livorno

Narożniki

Piano

Narożniki

Buffalo

Narożniki

Modena

Narożniki

Lyon

Narożniki

Lugano II

Narożniki

Lugano I

Narożniki

Lugano III

Narożniki

Palazzo

Narożniki

Domo

Narożniki

Napoli

Narożniki

Stille

Narożniki

Domo

Narożniki

Milton

Narożniki

Emporio Lux

Narożniki

Solo

Narożniki

Aspen I

Narożniki

Bolzano

Narożniki

Tivoli I

Narożniki

Lizbona I

Narożniki

Lizbona II

Narożniki

Tivoli II

Narożniki

Lizbona III

Narożniki

Adele

Narożniki

Palermo

Narożniki

Loft

Narożniki

Bravo

Narożniki

Hampton

Narożniki

Moon

Narożniki

Moon Mini

Narożniki

Moon Maxi

Narożniki

Faro

Narożniki od producenta PUSZMAN, czyli połączenie jakości, funkcjonalności i wyjątkowego designu

Stylowe narożniki tapicerowane marki PUSZMAN wyróżniają się nie tylko przyciągającym wzrok wyglądem, ale i wysoką jakością. Projektujemy eleganckie meble, które zaskoczą Cię oferowanymi funkcjonalnościami, designerskimi dodatkami i wygodą, jaką gwarantują. W PUSZMAN nie wierzymy w mit, że narożnik nadaje się tylko do przestronnych wnętrz o dużym metrażu. Obalamy go! W naszej ofercie znajdziesz także minimalistyczne modele, które idealnie dopasujesz także do tych małych przestrzeni, m.in. narożnik Notte czy Solo.

Producent narożników tapicerowanych – marka PUSZMAN z bliska

PUSZMAN to polski producent mebli tapicerowanych, tworzący od ponad 65 lat wysokiej jakości produkty, które zdobią domy nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Nasze hasło to “ponadczasowy design”, które oznacza, że tworzymy projekty doskonale wpisujące się we wnętrza w różnych stylach i są inwestycją na lata. Aby oferować Ci jak najwyższą jakość, wszystkie meble poddajemy odpowiednim testom w naszym parku maszynowym i wdrażamy w nich własne rozwiązania technologiczne. Nasze meble zaskoczą Twoje ciało komfortem wypoczynku, a Twoje oczy projektami wyróżniającym się na rynku połączeniem nowoczesności i klasyki (m.in. narożnik Loft czy Hampton).

Narożniki PUSZMAN – wybierz komfort, który pozytywnie Cię zaskoczy

W przypadku mebli tapicerowanych poza idealnym wyglądem ważne jest także… wnętrze. Abyś mógł/mogła cieszyć się wygodnym odpoczynkiem na nowoczesnych narożnikach tapicerowanych z funkcją spania, zadbaliśmy o odpowiednio dopasowane materiały. Pianka wysokoelastyczna i sprężyny faliste odpowiadają za komfort odpoczynku. A jeśli chcesz wnieść swoją wygodę na jeszcze wyższy poziom, wybierz nowoczesne rogówki do salonu ze sprężynami nie tylko w siedzisku, ale i w oparciu.

Aby zagwarantować Ci jak najbardziej praktyczne rozwiązanie, nasze eleganckie narożniki do salonu w łatwy sposób zamienisz w łóżko o dużej przestrzeni do spania. Lubisz dbać o porządek? Z pewnością przyda Ci się także funkcjonalny pojemnik na pościel, który możesz wykorzystać do przechowywania dowolnych przedmiotów.

Postaw na idealne dopasowanie z narożnikami marki PUSZMAN

W narożnikach od producenta PUSZMAN znajdziesz wiele udogodnień, które sprawią, że codzienne korzystanie z nich będzie niezwykle przyjemne. Przede wszystkim aby umożliwić Ci jak najlepsze dopasowanie mebli do wnętrza, nasze narożniki tapicerowane z funkcją spania występują zarówno w wersji prawo-, jak i lewostronnej. Wśród naszego asortymentu wyróżnia się m.in. narożnik Bergamo, którego krótszy bok możesz umieścić po dowolnej stronie mebla, samodzielnie go przestawiając. Przeprowadzka czy całkowita zmiana wystroju nie będą Ci straszne! Z łatwością dopasujesz narożnik, tak aby jak najlepiej spełniał swoją funkcję i korzystanie z niego było wygodne.

Często przyjmujesz gości? W takim razie zwróć uwagę na bardzo duże narożniki do salonu PUSZMAN, w których każdy użytkownik będzie mógł dopasować wybraną część siedziska do siebie, dzięki indywidualnie regulowanym zagłówkom. Na uwagę zasługuje także regulowana drewniana podstawka, umieszczona m.in. w narożniku Bolzano. Idealnie sprawdza się w roli stolika na przekąski czy napoje, zapobiegając jednocześnie zabrudzeniu tapicerki.

Poznaj ofertę narożników PUSZMAN!

W naszej ofercie znajdziesz także inne stylowe meble, między innymi:

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, a z łatwością wybierzesz coś dla siebie.