notte
Tkaniny

Tkaniny strukturalne – postaw na splot na powierzchni tkaniny!

27/01/23

Nowoczesna tkanina na meblu nie musi być nudna. Może przyciągać wzrok kolorem albo strukturą. Dzisiejsze, innowacyjne tkaniny obiciowe posiadają delikatne lub głębsze struktury, dzięki którym sofa czy narożnik nabierze charakteru. Tkaniny strukturalne, jak sama nazwa wskazuje, dzięki wyrazistemu splotowi włókien, cechują się powierzchnią, niezwykle odporną na ścieranie i rozciąganie, przy czym pięknie układają się na meblach. Wspaniale wyglądają, zarówno w intensywnym, jak i stonowanym kolorze.

Poznaj bliżej tkaniny strukturalne – ich kolory i właściwości. Zainspiruj się, podczas metamorfozy swojego salonu, naszymi propozycjami mebli tapicerowanych tymi tkaninami.

Enyoy Me – tkanina z charakterem!

Tkanina szenilowa Enjoy Me o grubym, mięsistym splocie, pięknie wygląda zarówno na meblach klasycznych, jak i nowoczesnych. Komfort wypoczynku na meblu tapicerowanym tą tkaniną jest nieoceniony. Piękna gra przeplatanych nitek wyostrza kolor tkaniny oraz podkreśla jej wyraźny splot. Bogata kolorystyka, od mocno nasyconych kolorów po naturalne kolory ziemi, pozwola na dopasowanie mebla do każdego wnętrza.

Zabawy naszych dzieci, urządzane w salonie, nie będą już powodem do niepokoju, bowiem tkanina Enjoy Me to tkanina „Good For Babies”. Została przebadana pod kątem wybarwienia na ślinę, pot czy czyszczenie innych śladów zabaw. Nasze pociechy mogą spokojnie bawić się czy wypoczywać na sofie, bez obawy o jest późniejszy stan. Dodatkowym atutem tkaniny jest badanie na trudno palność, potwierdzone certyfikatem.

Tkanina jest idealna do zastosowania na sofach czy fotelach, ale również pięknie będzie się prezentowała na dodatkach, typu poduchy czy zasłony, doskonale dopełniając całość aranżacji.

Tkanina Enyoy me dobrze prezentuje się zarówno w nasyconych jak i stonowanych barwach

Anafi – tkanina o strukturze sztruksu

Tkanina Anafi to nowoczesna szata dla prostych, designerskich sof czy narożników. Struktura tkaniny przypomina dawny sztruks, jest miękka i miła w dotyku. Piękna naturalna kolorystyka, to nie jedyna zaleta tej tkaniny. Jej największą wartością jest powłoka Easy Clean. Pozwala ona na łatwe czyszczenie, a dokładniej, pozwala w prosty dla każdego sposób utrzymać mebel w czystości. Pozostałe zalety tkaniny, takie jak trwałość czy odporność na wybarwienia sprawiają, że, zastosowanie tej tkaniny na meblu pozwoli cieszyć się nim dłużej zachowując jego wszelkie walory estetyczne.

 Struktura tkaniny Anafi pięknie podkreśla proste kształty mebli, które z pewnością ozdobią i ocieplą wnętrza w stylu nowoczesnym i minimalistycznym.

Tkania Anafi i nowoczesna sofa Modo – duet nierozłączny!

Znalazłeś dla siebie idealną inspirację? Mamy nadzieję, że tak!

Welcome to the world of comfort. Please select your country.
PLN PLN PLN

If you have not found your country, please contact us.

języki